.jpg)
Rosa Underwear zet Nieuwkoop op z'n kop
NIEUWKOOP- Mooie missen maakten Nieuwkoop onveilig doordat Rosa Underwear voor pit en power zorgde op de finale van het zeilevenement NRE ofwel het Nationaal Regenboog Evenement. Voor mooie randactiviteiten zijn welwillende sponsorsn nu eenmaal altijd superbelangrijk. En Rosa Underwear houdt er van met andere leuke positieve partijen op de meest letterlijke manier in zee te gaan om zo van een evenement iets heel speciaals te maken.
Tijdens de maritieme markt in het dorp hebben zij een Lingerie FlashMob georganiseerd met de finalisten van de Queen of the BeNeLux. Natuurlijk moest er ook even een foto van gemaakt worden. Er was ook een modeshow met Anke Jabroer (tevens de dame met de mooiste benen van Nederland in 2011 volgens Cosmopolitan).
Op de modeshow werden ook enkele schiterende creaties van het Nederlandse designersduo Greg en Cora van Laurisa Inspired getoond. Hun medewerking aan grote internationale evenementen bezorgde hun dan ook wereldbekendheid als topdesigner
(Make-up and hair done by Hair-Dreams).
Er werd op die feestelijke dag ook een boottocht georganiseerd met de Miss finalisten die zowel de LingaDore Daily collectie toonden als de Rebecca bikini die voor het Missevenement ook door Rosa Underwear wordt gesponsord. De sloep vol prachtige modellen in schitterende groene bikini's en oranje toeters trok vooral veel aandacht van passerende boten vol zeilende heren.
Hun sportieve belangstelling ging zo ver dat een Twitteraar moest constateren dat deze alles overheersende interesse er toe leidde dat enkele zeilers overboord dreigden te vallen wat zij achteraf toeschreven aan 'een onschuldig stoeipartijtje' maar onze Twiteraar weet natuurlijk wel beter.
Wat kan je anders verwachten met zoveel schoonheid en al dat stoere temperament op de wijde watervlakte?
