
Nieuws
Nieuws & TV
Sneller dan het licht en terug in de tijd
Sneller dan het licht en terug in de tijd

Het betreft de snelheid van deeltjes die 60 nanoseconden sneller reizen dan het licht...
“Het gevoel dat de meeste mensen hebben is dat dit niet kan kloppen, dat dit niet waar kan zijn”, zei CERN-woordvoerder James Gillies.
Collega’s in Japan en de Verenigde Staten is gevraagd hun metingen onafhankelijk te verifiëren, of theorieën aan te dragen die de gemeten snelheden kunnen verklaren. Tot die tijd durft CERN het niet aan te spreken van een ontdekking.
Het is zo’n geweldige vondst.
De snelheden bij het CERN-onderzoek werden waargenomen in een neutrinostraal die vanuit een deeltjesversneller in Genève op een laboratorium in Italië, 730 kilometer verderop, werd afgevuurd.
De neutrino’s zouden hierbij 60 nanoseconden sneller zijn gegaan dan de lichtsnelheid van ongeveer 300.000 kilometer per seconde. Volgens de speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein kan niets zich sneller voortbewegen dan het licht.
Het gaat om een fundamentele heroverweging van de natuurwetten. Neutrino’s zijn nagenoeg massaloze deeltjes die in extreem groten getale in de kosmos voorkomen, maar die vrijwel onzichtbaar blijven doordat ze dwars door de aarde, sterren enzovoorts vliegen.
De onderzoekers zijn vanwege de omvang van de eventuele ontdekking maandenlang bezig geweest met het controleren en hercontroleren van de resultaten om er zeker van te zijn dat er geen fouten zijn gemaakt.
Als de resultaten van het CERN-onderzoek worden bevestigd, betekent dat een fundamentele heroverweging van de natuurwetten, te beginnen met Einsteins speciale relativiteitstheorie uit 1905: zijn beroemde E=mc² vergelijking.
Het bijzondere is dat men in theorie kan vaststellen dat dit betekent dat we dan de tijd ook achteruit zouden kunnen draaien. We kunnen dan in de tijd terug reizen. Heel opmerkelijk zijn in dit verband de conclusies uit een artikel op de paranormale site Niburu.
Deze site trekt maandelijks vele duizenden bezoekers maar wordt door het ongewone gedachtengoed zelden ergens geciteerd omdat de denkwijze uit een totaal andere dimensie lijkt te stammen.
Toch tekent het juist de kracht van de rationele wetenschap als men hierin ook ruimte voor verbeeldingskracht en denken vanuit totaal andere uitgangspunten incorpereert.
Wat viel er trouwens al langere tijd te lezen op deze opmerkelijke site?
Tekstuitsnede uit artikel op Niburu:
…De jaren tot aan 2012 zullen een ongekende verandering inluiden in onze globale beschaving waarin we geleidelijk aan tijd en geld gaan overstijgen, zoals blijkt uit de recente sluitingen van vele banken die het paradigma van geld in onze samenleving afbreekt.
Ook zullen er veranderingen in tijd op treden.
Onze perceptie van tijd, onbekend bij degenen die niet zijn afgestemd op deze anomalie, wordt in een rap tempo opgeheven. Honderd jaar geleden, reisde onze beschaving nog met paard en wagen.
We zijn nu op het punt van verzadiging waar technologie de gemakzucht aan het overstijgen is. De ongekende omvang van de veranderingen in de technologie is een bewijs van hoe tijd geleidelijk aan is afgebroken tot uitdrukking van de omvang van veranderingen door de versnelling van onze vibrationele patronen.
In de laatste dertig jaar, alleen al, heeft technologie de toenemende inspanning van duizenden jaren van technologie in onze beschaving overtroffen…
Aldus de auteur van Niburu die vanuit andere achtergronden het opmerkelijke inzicht heeft opgebouwd waar nu de wetenschap de eerste hand op heeft weten te leggen.
De deur naar een heel ander inzicht staat door de nieuwe ontdekking rond de neutronen op een heel klein kiertje open… Natuurlijk zijn we heel benieuwd…
