• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Boek: De Mergellandmoorden

bk mgelmorCHARME EN SCHADUW IN ZUID-LIMBURG ... 

Michael Berg staat met zijn thriller Terugkeer op de shortlist van de Hebban Thrillerprijs 2026. Dat nieuws volgt kort op de nominaties voor de Gouden Strop, waar zowel Terugkeer als Vergelding al werden opgemerkt.

Terugkeer vormt het begin van de reeks De Mergellandmoorden, waarin het ogenschijnlijk rustige Zuid-Limburg een ander gezicht krijgt. Geen ansichtkaartlandschap, maar een omgeving waar onder de glooiende heuvels spanningen schuilgaan: machtsspelletjes, oude belangen en zaken die liever niet worden opgerakeld.

Hoofdpersoon Alex keert terug uit Amsterdam om leiding te geven aan een coldcaseteam. Wat begint met een vermissingszaak van een jonge moeder, ontvouwt zich al snel tot een zoektocht die dieper snijdt dan verwacht.

De reacties liegen er niet om. Zo noemt Jeroen Windmeijer het boek “een topthriller”, terwijl ook Trouw spreekt van een bloedspannend verhaal.

Voor wie wil instappen: het eerste deel is momenteel aantrekkelijk geprijsd: een uitnodiging om kennis te maken met een serie waarin schoonheid en schaduw dicht naast elkaar bestaan.

Boek: De Mergellandmoorden

Auteur: Michael Berg 

Uitgeverij AMBO/ANTHOS 

Ook als e-book verkrijgbaar