50 MS Mode klanten rijden jaar lang ŠKODA Citigo

'Shop till you Drive' is het motto bij MS Mode en ŠKODA. Zij geven 50 keer een jaar lang rijden in een ŠKODA Citigo cadeau. Samen vieren ze zo het 50-jarig bestaan van MS Mode. De internationale fashion retailer begint het feestjaar met het verloten van een Citigo onder bezoekers van de Huishoudbeurs. Vanaf april gaan alle remmen los en staat bij 50 gelukkigen, verdeeld over Nederland, België, Luxemburg, Duitsland, Frankrijk en Spanje, een jaar lang een stijlvolle en veelzijdige ŠKODA Citigo voor de deur.
Wie van 15 tot en met 23 februari in de Amsterdam RAI de Huishoudbeurs bezoekt kom daar een ŠKODA tegen. Iedere bezoeker die op de MS Modestand een aankoop doet, maakt kans om eigenaar te worden van een echte versie van staal, glas en rubber. Daarbij is het totaalbedrag op de kassabon niet van belang: iedereen maakt evenveel kans.
In april beginnen MS Mode en ŠKODA met Shop till you Drive, geïnspireerd op 50 jaar vrouwelijke, comfortabele en betaalbare damesmode voor de Europese vrouw. Wie voor minimaal 50 euro een MS Mode outfit koopt in een winkel of via de webshop , maakt kans op een jaar rijden in de slimme stadsauto van ŠKODA.
MS Mode begon op de Amsterdamse Albert Cuypmarkt, waar Max Abram een goedlopende kraam in damesmantels dreef. Inmiddels ligt de collectie in bijna 140 winkels in Nederland en daarnaast ook in vestigingen in België, Luxemburg, Duitsland, Frankrijk en Spanje.
Een gewild assortiment passend bij ŠKODA en de Citigo. Deze auto is stijlvol, biedt value for money. Nog mooier: hij behaalde vijf sterren in de EuroNCAP-crashtest en rijdt met zuinige en schone techniek.









