• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Nieuws van Nederland


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/sites/web/couturekrantnl/subsites/couturekrant.nl/components/com_content/models/articles.php on line 587

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/sites/web/couturekrantnl/subsites/couturekrant.nl/modules/mod_articles_category/helper.php on line 250

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Boek: De Hanze

bkdehanzeHet boek De Hanze gaat over de opkomst en ondergang van een machtig handelsverbond ...

De Hanze’ van de bekende historicus en auteur Dick Harrison vertelt de geschiedenis van het machtige middeleeuwse handelsverbond waarvan ook Nederland en België deel uitmaakten.

In ‘De Hanze’ beschrijft Harrison de geschiedenis van het machtige middeleeuwse handelsnetwerk – waarvan ook Nederland en België deel uitmaakten – en de wereld waarin het ontstond, floreerde en uiteindelijk weer ten onder ging. Daarbij is er ruim aandacht voor de invloed die de Hanze had op bijvoorbeeld de schilderkunst en de literatuur.

‘Harrison schrijft in een hoog tempo boeken van hoge kwaliteit: de afgelopen jaren onder meer ‘De Dertigjarige Oorlog’ ([2018,] 2022), ‘Heksenjacht’ (2024) en ‘De geschiedenis van de slavernij’ (2023). – ‘NRC’ over ‘Gevallen grootmachten’ (2024).

Over de auteur: 
Dick Harrison is hoogleraar geschiedenis aan de Universiteit van Lund, Zweden. Hij schrijft artikelen, blogs, romans en non-fictieboeken en maakt tv-documentaires over Europese en Zweedse geschiedenis.

Wie dit wenst kan Harrison ontmoeten op 11 oktober op het Geschiedenis Festival!

Boek: De Hanze

Auteur: Dick Harrison

Vertaler: Ger Meesters

Uitgeverij OMNIBOEK