• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Nieuws van Nederland


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/sites/web/couturekrantnl/subsites/couturekrant.nl/components/com_content/models/articles.php on line 587

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/sites/web/couturekrantnl/subsites/couturekrant.nl/modules/mod_articles_category/helper.php on line 250

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

MUJI herfstcollectie: eenvoud die blijft hangen 🪶

mujiherf25De herfst komt eraan — en met haar ook de behoefte aan zachte lagen, rustige kleuren en tijdloze eenvoud. MUJI presenteert dit seizoen een collectie die de Normcore-sfeer ademt: comfortabel, natuurlijk en authentiek.

Terwijl de temperaturen dalen, verschuift het kleurenpalet naar diepblauw, warm bruin en crèmewit. Geen schreeuwerige statements, maar subtiele tinten die rust brengen.

De garderobe van dit seizoen bestaat uit discrete, moeiteloos stijlvolle stukken die je eindeloos kunt combineren. MUJI’s filosofie — eenvoud als luxe — klinkt door in elk detail.

De collectie bevat warme breisels, soepele pantalons en lichtgewicht laagjes die moeiteloos meegaan van buitenlucht naar binnencomfort.

Voor hem én voor haar draait het om natuurlijke materialen, ingetogen vormen en een rustige uitstraling die niet snel uit de tijd raakt.

MUJI werd opgericht in 1980 in Japan en staat voor Mujirushi Ryohin — letterlijk: goede producten zonder merk. In plaats van nadrukkelijke logo’s draait het om bruikbaarheid, comfort en schoonheid zonder opsmuk. 

Die filosofie, geworteld in de Japanse esthetiek van “su” (de charme van eenvoud), blijkt ook nu weer verrassend eigentijds.

Beschikbaar op MUJI.com en in Europese winkels.