• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Berry Rutjes Jr.: altijd junior, al 25 jaar

rujun25Berry Rutjes Jr. blijft junior. Al een kwart eeuw. Niet omdat ze niet groeit, maar omdat ze weigert oud te worden in haar werk. Voor Valentijnsdag stelt ze geen parfum of pralines voor, maar iets wat blijft: een hoed.

Wie iemand echt wil verrassen, zet hem of haar niet op een standaard cadeau, maar in de spotlights. Met een hoedenmaakcursus bij de Dutch Hat Academy in Gouda, of met een op maat gemaakte creatie uit haar Hat Salon in Den Haag. Wijnrood mag. Beige liever niet.

In haar salon worden hoeden gecombineerd met sieraden van edelsteenontwerper Renée Arnold. Geen toevallige samenwerking: een goede hoed vraagt om een tegenhanger die even persoonlijk is. Edelstenen doen daarbij stil hun werk — zonder te roepen.

Berry gelooft in proportie, balans en het gedrag van materialen. Niet in snelheid.

‘Er is een verschil tussen iets maken en begrijpen wat je maakt,’ zegt ze. Dat voel je in haar ontwerpen: ze zijn niet luid, maar wel aanwezig. 

Zoals een goede handtekening. Of een goed karakter.

Wie niet kan kiezen, geeft een voucher. Dan kiest de liefde zelf. Tijdens een persoonlijke stylingsessie, in plaats van via een scherm.

Hoeden zijn geen modegril. Ze zijn een houding.

En Berry blijft junior, omdat stijl niets met leeftijd te maken heeft – maar alles met lef.

Praktisch: 

Hat Salon Berry Rutjes Jr.

Noordeinde 182, Den Haag

Open: woensdag t/m vrijdag 11.00–17.00 uur, zaterdag 11.00–16.00 uur

Dutch Hat Academy

Hoge Gouwe 71, Gouda

Meer informatie:

berryrutjes.com

dutchhatacademy.com

DOOR: PHIA BARUCH