• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Gewapende indringer bij Mar-a-Lago doodgeschoten

WORTHY NEWS/DE COUTUREKRANT - 22 februari 2026 - PALM BEACH, VS — Een man met een jachtgeweer en een jerrycan is zondagochtend vroeg doodgeschoten nadat hij de binnenste beveiligingsperimeter van het Mar-a-Lago-resort van de Amerikaanse president Donald J. Trump in Palm Beach, Florida, had doorbroken, aldus de autoriteiten.

Sheriff Ric Bradshaw van Palm Beach County beschreef het incident tijdens een persconferentie. "Om 1:30 uur vanochtend ontdekte de beveiliging dat een persoon de binnenste perimeter van Mar-a-Lago was binnengedrongen", vertelde Bradshaw aan verslaggevers. "Een agent en twee agenten van de Secret Service gingen ter plaatse de zaak te onderzoeken."

Hij voegde eraan toe: "Ze confronteerden een blanke man die een jerrycan en een jachtgeweer bij zich droeg. Hem werd bevolen deze twee voorwerpen neer te leggen. Daarop zette hij de jerrycan neer en richtte het jachtgeweer op de vijand."

De sheriff bevestigde: "Op dat moment vuurden de agent en de twee agenten van de Secret Service hun wapens af en neutraliseerden de dreiging. De man is ter plaatse overleden." 

De man die werd gedood, is door onderzoekers geïdentificeerd als de 21-jarige Austin Tucker Martin, aldus een bron die anoniem sprak omdat de functionaris niet bevoegd was om publiekelijk details van het onderzoek te bespreken.

FBI ONDERZOEKT

Bradshaw zei dat de Federal Bureau of Investigation (FBI) het onderzoek leidt, met assistentie van de lokale autoriteiten.

Ten tijde van het incident waren president Trump en first lady Melania Trump niet in de residentie in Florida. Volgens functionarissen bevonden ze zich in Washington D.C.

De inbreuk vindt plaats te midden van verhoogde veiligheidszorgen rond de president. Tijdens de verkiezingscampagne van 2024 overleefde Trump twee moordaanslagen, waaronder een schietpartij tijdens een bijeenkomst in Butler, Pennsylvania, waar een schutter het vuur opende, en een apart incident waarbij een verdachte, naar verluidt gewapend, werd aangehouden in de buurt van een van zijn eigendommen.

De beveiliging rond de president is sindsdien versterkt, waarbij de Amerikaanse Secret Service uitgebreidere beschermingsmaatregelen handhaaft bij campagnebijeenkomsten en in privéwoningen.

Er was geen onmiddellijke publieke reactie van het Witte Huis. De Secret Service heeft laten weten volledig mee te werken aan het FBI-onderzoek. Meer details worden verwacht naarmate de autoriteiten de omstandigheden rond het beveiligingslek verder onderzoeken.