Start repetities vernieuwde WEST SIDE STORY
ALMERE – 30 september 2025 - In theater Kunstlinie in Almere zijn zojuist de repetities gestart voor de terugkeer van de musicalklassieker West Side Story.
De voorstelling gaat op 23 november in première in het nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en reist daarna langs dertien grote theaters in Nederland.
Producenten Ruud de Graaf en Hans Cornelissen brengen de iconische musical bijna dertig jaar na de laatste Nederlandse versie opnieuw op de planken. Het publiek kan rekenen op een groot live orkest, 38 castleden en wereldberoemde songs als Tonight, Maria en America.
De hoofdrollen zijn voor Silvana Rocha (Maria), Thijs Snoek (Tony), Esmée Dekker (Anita), Joey Ferré (Bernardo) en Calvin Kromheer (Riff).
Ook de bekende talentvolle acteur Alfred van den Heuvel keert terug in het theater, in de rol van Doc.
De regie is in handen van Paul van Ewijk, met choreografie van Klevis Elmazaj en muzikale leiding door Steven van Gool.
West Side Story is een moderne versie van Shakespeare’s Romeo en Julia: een verboden liefde tussen Tony en Maria tegen de achtergrond van rivaliserende bendes in het New York van de jaren vijftig.
Het meesterwerk, met muziek van Leonard Bernstein en teksten van Stephen Sondheim, werd in 1961 verfilmd en in 2021 opnieuw door Steven Spielberg.
De musical is van november 2025 t/m juni 2026 te zien in onder meer Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Maastricht, Groningen en Utrecht.
Meer informatie op de site van westsidestorydemusical.nl