• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Circulair hotel met 30 kunstkamers opent in Bussum

chotel30kBUSSUM – 4 oktober 2025 - De Groene Afslag opent zaterdag officieel zijn nieuwe circulaire hotel in de voormalige militaire school in Bussum. 

Het bijzondere: alle 30 kamers zijn ontworpen door kunstenaars, elk met een eigen visie op natuur en hergebruik.

Zo ontwierp Barend Bootsma de Mush Room, waar paddenstoelen de muren en objecten vormen. Antoine Peters maakte een walk-in forest van boomlange benen als tegenhanger van een kledingkast. Simone Post liet haar kamer zweven tussen boomtoppen en de jonge kunstenaar Alf (10 jaar) creëerde met Grow Up een kleurrijk landschap vol energie.

Het hotel is onderdeel van het bredere complex van De Groene Afslag, dat bestaat uit een plantaardig restaurant, kantoren, vergaderplekken en een Veranderrschool waar thema’s als donut-, betekenis- en welzijnseconomie centraal staan. Vanaf deze week opent er ook een speciale Werkplaats voor de nieuwe economie, waar ondernemers, kunstenaars en wetenschappers samenwerken aan duurzame ideeën.

Voor de verbouwing zijn vooral tweedehands materialen gebruikt. Zo bestaan de balustrades uit oude dranghekken, komt het meubilair van een Chinees-Indonesisch restaurant, en is het plafond geïsoleerd met miljoenen afgedankte bankbiljetten van de Duitse Bundesbank.

De Groene Afslag zoekt deze maand nog 250 proefslapers om de kamers te testen en feedback te geven.

“Slapen tussen paddenstoelen of boomtoppen? Het kan vanaf 4 oktober in Bussum.”?

Meer info op de site degroeneafslag.nl